Mycie wysokociśnieniowe kostki brukowej

Czy Twoja kostka brukowa straciła już swój dawny, estetyczny wygląd? Być może spowodowane jest to plamami oleju czy namnażającym się mchem. Wyobraź sobie, że możesz przywrócić temu elementowi Twojej posesji pierwotną świetność bez wysiłku. Nasze przedsiębiorstwo ma dla Ciebie idealne rozwiązanie — usługę taką jak mycie kostki brukowej wysokociśnieniowym urządzeniem Wheel Jet 11 firmy Falch o ciśnieniu roboczym do 320 bar! Usługę tę wykonujemy na terenie Nowego Sącza oraz okolic.

Dlaczego wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej to optymalne rozwiązanie?

Twoja kostka brukowa podlega ciągłym ekstremalnym warunkom atmosferycznym oraz użytkowym. Sprawia to, że po pewnym czasie może się ona wydawać nieco zmatowiała, oraz zanieczyszczona. To właśnie tutaj wkracza wysokociśnieniowa technika czyszczenia. Skuteczność tejże metody polega oczywiście na zastosowaniu w niej profesjonalnych urządzeń od firmy Falch, które mają w zestawie podgrzewacz wody nagrzewający ją nawet do 155 stopni Celsjusza. Ten sprzęt ułatwia nam odprowadzanie szlamu oraz odpowiednie doczyszczania poszczególnych powierzchni dzięki specjalnym dyszom. Czyszczenie kostki brukowej z oleju czy mchu nie stanowi tu więc dużego wyzwania.

Siła wody

Czyszczenie kostki brukowej z mchu oraz oleju i innych zabrudzeń z pomocą nowoczesnej maszyny Wheel Jet 11 to jedna z efektywniejszych metod usuwania brudu z różnych powierzchni. Bazuje ona oczywiście na wykorzystaniu siły wody pod dużym ciśnieniem, które jest w stanie dosłownie oderwać wszelkie zabrudzenia od powierzchni kostki brukowej. Mycie kostki brukowej nowoczesnymi urządzeniami pozwala nam skutecznie odnawiać Twój podjazd bez użycia toksycznych chemikaliów. Metoda ta może zagwarantować oszałamiające efekty – kostka brukowa dzięki niej może wrócić do swojego naturalnego piękna.

Precyzja w walce z zabrudzeniami

Misją naszej firmy sprzątającej jest dawanie naszym Klientom radości wynikającej z uporządkowanej przestrzeni zarówno wewnątrz ich obiektów, jak i na zewnątrz nich. Z radością więc odnawiamy podjazdy, chodniki oraz inne elementy znajdujące się przed prywatnymi posesjami, a także tymi należącymi do instytucji, przedsiębiorstw czy obiektów publicznych. Czy to plama oleju od auta, zielony mech czy inne zabrudzenia wynikające z użytkowania powierzchni, które uwielbiają osiedlać się na wilgotnych kostkach brukowych – nasza metoda wysokociśnieniowego oczyszczania nie zostawia miejsca na kompromis. Dzięki precyzyjnemu dostosowaniu ciśnienia oraz odpowiedniej technologii odkryjesz piękną, czystą powierzchnię brukową.

Wybór naszej firmy to gwarancja skuteczności

Doskonale wiemy, że czynności takie mycie kostki brukowej to profesjonalne usługi, które wymagają odpowiedniego podejścia, a także doświadczenia w pracy z urządzeniami wysokociśnieniowymi. Zapewniamy Cię jednak, że nasz zespół takie cechy posiada. Jesteśmy bowiem doświadczoną firmą sprzątającą, której celem jest przede wszystkim zadowolenie Klienta. Nasze techniki oraz sprzęt są przez nas starannie wyselekcjonowane, aby dostarczać Ci rezultaty, których oczekujesz. Do dyspozycji mamy nowoczesne sprzęty takie jak Wheel Jest 11 czy samochód zaopatrzony w niezależne źródło wody oraz agregat prądotwórczy. Dzięki temu nasze prace mogą zostać wykonane bez konieczności użycia dodatkowych mediów. Staramy się także wykonywać nasze usługi myjące szybko i skutecznie, pozostawiając Cię z idealnie czystą kostką brukową, która sprawia wrażenie zupełnie nowej.

Nasze usługi dostosujemy do Twoich potrzeb

W naszej codziennej pracy staramy się również mieć indywidualne podejście do każdego Klienta – dobrze wiemy, że każdy z nich ma bowiem zupełnie inne potrzeby oraz oczekiwania względem naszej pracy dotyczącej utrzymania porządku w poszczególnych przestrzeniach. Podczas wstępnych rozmów wysłuchamy Cię i ustalimy zakres naszych usług dotyczących mycia bruku, aby później dokonać ich szczegółowej wyceny. Potem z kolei ustalimy termin czyszczenia kostki brukowej, który w pełni będzie Ci odpowiadał. Skontaktuj się z nami, wspólnie z pewnością uda nam się ustalić plan działania oraz dostosować właściwe narzędzia i metody czyszczenia Twojego bruku!

Estetyka, która zachwyca wszystkich dookoła

Nie tylko Ciebie, ale i przechodniów — ten aspekt powinien być szczególnie ważny dla zarządców obiektów publicznych, które powinny prezentować się schludnie! Mycie kostki brukowej z oleju i mchu z pomocą wysokociśnieniowej maszyny Wheel Jet 11 od firmy Falch to sposób na to, aby Twoja posesja, taras czy ścieżki znów były powodem do dumy. Przywróć im świeżość i urok, które sprawią, że znowu będą one w centrum uwagi.
Firma sprzątająca

Purigi Sp. z o.o.

NIP 7343598928, KRS 0000915207
Kapitał zakładowy 1 000 000 zł wpłacony w całości