Sprzątanie biur

Porządek w miejscu pracy to podstawa dobrej organizacji i przede wszystkim wygoda podczas wykonywania codziennych obowiązków. W naszej pracy kierujemy się wysoce etycznymi zasadami. Funkcjonowanie w czystym otoczeniu przekłada się na dobre samopoczucie. Dlatego dbając o komfort pracy i mieszkania naszych Klientów bardzo elastycznie podchodzimy do zakresu naszej pracy oraz finalnych cen. Wykonujemy profesjonalne i kompleksowe sprzątanie biur na
terenie Nowego Sącza i miast w promieniu 50 kilometrów – zarówno dużych, jak i małych powierzchni.

W ramach usługi zajmujemy się:

Tak uporządkowana przestrzeń biura jest wizytówką dla wszystkich osób, które odwiedzają Twoją placówkę. Skorzystaj z naszej oferty i zamów dokładne sprzątanie firmy, podczas którego wykorzystujemy innowacyjne sprzęty czyszczące.

Ofertę naszej firmy kierujemy zarówno do Klientów prywatnych, jak i publicznych placówek.

Firma sprzątająca PURIGI skieruje do Twojej placówki/biura specjalistów, którzy na specjalne życzenie zajmą się również realizacją innych usług, w tym prania wykładzin. Skutecznie usuniemy zabrudzenia i zanieczyszczenia wynikające z codziennego użytkowania.

Co jest ważne podczas wykonywania codziennych obowiązków w miejscu pracy? Właściwe nastawienie, odpowiednie sprzęty, a także przyjazna przestrzeń. Ta nie tylko motywuje do działania i pozytywnie nastraja do nowych wyzwań, ale i jest niezbędna ze względu na zdrowie pracowników. Nie zawsze jednak właściciele firm czy osoby zajmujące się działalnością różnego typu instytucji wiedzą, jak zabrać się za prace porządkowe związane z utrzymaniem porządku w takich miejscach. Wtedy z pomocą może przyjść nasza firma. Jedną z naszych usług jest bowiem profesjonalne sprzątanie biur.

Indywidualne podejście to gwarancja sukcesu

Głęboko wierzymy w to, że elastyczność w kwestii wykonywania różnego typu usług jest niezwykle ważna. Właśnie takie podejście staramy się mieć, realizując sprzątanie biur. Z każdym Klientem wspólnie dostosowujemy bowiem wymiar naszych usług, tak aby były one idealnie dostosowane do jego potrzeb, a także, żeby spełniały jego oczekiwania. Czynności związane ze sprzątaniem wykonujemy zarówno w biurach, jak i różnego typu instytucjach. W każdym z tych miejsc działamy jednak rzetelnie i profesjonalnie. Połączenie wysoko wykwalifikowanej ekipy oraz nowoczesnego, skutecznego sprzętu daje wspaniałe rezultaty w postaci higienicznie czystych dywanów, foteli czy innych obiektów na ternie miejsca przez nas porządkowanego.

Czyste biuro to wizytówka firmy

Doskonale o tym wiedzą zatrudniające nas przedsiębiorstwa. My również dokładamy wszelkich starań, aby przestrzeń powierzonego nam do sprzątania, mogła zachwycać. Pilnujemy nie tylko względów zdrowotnych, usuwając kurz, brud czy drobnoustroje, ale i tych estetycznych. Jakie czynności w ramach oferowanych przez nas usług możemy Ci zaoferować? Wszystko zależy od tego, jakiego wsparcia w tej kwestii od nas oczekujesz. Zazwyczaj do naszych podstawowych zadań należy: czyszczenie mebli, odkurzanie oraz mycie podłóg czy pielęgnacja roślin znajdujących się wewnątrz obiektu. To oczywiście nie wszystko, co mamy do zaoferowania – nasi Klienci korzystają również z profesjonalnego prania wykładzin w biurze oraz innych czynności wymagających wprawy i wiedzy.

Firma sprzątająca

Purigi Sp. z o.o.

NIP 7343598928, KRS 0000915207
Kapitał zakładowy 1 000 000 zł wpłacony w całości