Sprzątanie ekologiczne

Kompleksowe usługi sprzątające to coś przydatnego w wielu sytuacjach, a nasze przedsiębiorstwo właśnie tym się zajmuje. Nasz zespół tworzą osoby, które jak mało kto znają się na profesjonalnym utrzymaniu dowolnej przestrzeni w należytym porządku. Do jednej z naszych usług należy sprzątanie ekologiczne – nie każda firma podejmuje się czyszczenia powierzchni w taki właśnie sposób. My jesteśmy jednak doskonale przeszkoleni i takie wyzwania to dla nas prawdziwa przyjemność. Wysoki standard oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo usług doceniło już wielu Klientów, być może Ty zostaniesz niedługo jednym z nich? Zachęcamy do kontaktu z nami – wspólnie postaramy się pomóc Ci w opracowaniu odpowiedniego planu działania.
Mycie ekologiczne

Jakie ekologiczne metody mycia oferujemy?

Skoro do czyszczenia pewnych powierzchni nie możemy używać chemii, musieliśmy wypracować nowocześniejsze techniki i metody pozbywania się brudu. Nie było to łatwe, ale pod okiem szkoleniowców oraz doradców z naszej branży, nasz zespół wyspecjalizował się w różnych, alternatywnych metodach sprzątania. Należą do nich między innymi czyszczenie z pomocą myjki parowej, której para doskonale czyści i dezynfekuje powierzchnie bez udziału detergentów chemicznych czy specjalnego zestawu do mycia wodą demineralizowaną, która jest pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń, minerałów oraz cechuję się rozładowanym ładunkiem elektrostatycznym. Obie te techniki są w pełni bezpieczne dla wielu delikatnych powierzchni, które mają kontakt ze środowiskiem naturalnym. Mogą to być zarówno łodzie, jak i szyby czy inne szklane elementy, a także panele słoneczne.

Czyszczenie ekologiczne wymaga właściwego przygotowania i doświadczenia

Na szczęście my doskonale o tym wiemy. Zdajemy sobie sprawę, że mycie i czyszczenie powierzchni w ekologiczny sposób wymaga nie lada doświadczenia. Nas zespół tworzą jednak ludzie doskonale znający się na utrzymaniu porządku w obiektach wymagających właśnie tak ostrożnego podejścia. W takich przypadkach najważniejszy jest dla nas aspekt ekologiczny. Ekologiczne metody czyszczenia wykorzystujemy na przykład do utrzymania porządku w łodziach i jachtach. Tam nie możemy przecież używać chemicznych detergentów, na szczęście doskonale znamy inne techniki usuwania zanieczyszczeń czy uporczywych zabrudzeń. Takie przygotowanie pozwala nam w sposób rzetelny, ale bezpieczny zarówno dla powierzchni, jak i natury walczyć z brudem.
Firma sprzątająca

Purigi Sp. z o.o.

NIP 7343598928, KRS 0000915207
Kapitał zakładowy 1 000 000 zł wpłacony w całości