Sprzątanie lokali gastronomicznych

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych wyjątkowych usług. Jako profesjonalna firma związana z branżą utrzymania porządku w różnych obiektach możemy Ci zaoferować między innymi sprzątanie lokali gastronomicznych w Nowym Sączu. Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które świetnie rozumie potrzeby naszych Klientów. Oferta, którą proponujemy, stanowi kompleksowe rozwiązania pomagające utrzymać Twoją restaurację w nieskazitelnej czystości. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług sprzątania lokali gastronomicznych? Poniżej przedstawiamy kilka powodów.

Profesjonalizm i doświadczenie w sprzątaniu lokali gastronomicznych

Nasza firma specjalizuje się w branży sprzątania, nieustannie doskonaląc swoje umiejętności, aby sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają wiedzą na temat specyfiki tej branży. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje restauracje czy kawiarnie są obiektami uporządkowanymi z zachowaniem najwyższych standardów higieny. W naszych czynnościach wykorzystujemy HACCAP, czyli system kodowania kolorami — każdy kolor ścierki do innej powierzchni- dzięki temu nie przenosimy bakterii.

Indywidualne podejście do Klienta

Branża gastronomiczna wymaga specjalistycznego podejścia do sprzątania. Nasza firma jest wyposażona w profesjonalny sprzęt, w codziennej pracy używamy także wysokiej jakości środków czystości, które są w pełni bezpieczne dla żywności i nie pozostawiają żadnych zapachów. Dzięki takiemu podejściu Twój lokal zawsze będzie przyjemny dla odwiedzających go Klientów.

Zakres usług związanych ze sprzątaniem lokali gastronomicznych

W ramach naszej działalności możemy Ci zaoferować szeroki zakres czynności, które dla Ciebie wykonamy. Utrzymanie porządku w Twojej restauracji obejmuje między innymi mycie i dezynfekcję kuchni, czyszczenie sal restauracyjnych czy rzetelne utrzymanie porządku w toaletach — uważamy, że te w tego typu obiektach wymagają szczególnej uwagi.

Terminowość i dostępność

Jesteśmy elastyczni i staramy dostosowywać się do Twojego grafiku. Nasze usługi możemy bowiem świadczyć zarówno po zamknięciu lokalu gastronomicznego, jak i w innych godzinach, które są dla Ciebie najbardziej dogodne. Dzięki temu prowadzony przez Ciebie biznes może działać sprawnie, z kolei Ty masz możliwość pełnej koncentracji na obsłudze Klientów restauracji.
Firma sprzątająca

Purigi Sp. z o.o.

NIP 7343598928, KRS 0000915207
Kapitał zakładowy 1 000 000 zł wpłacony w całości