Sprzątanie hoteli

Czystość oraz najwyższy poziom estetyki to czynniki odgrywające niezwykle istotną rolę w branży związanej z hotelami. Aby odwiedzający mogli się tym cieszyć, należy przedsięwziąć właściwe kroki w tym kierunku. Jednym z nich może być skorzystanie z usług firmy oferującej profesjonalne sprzątanie hoteli. Takim przedsiębiorstwem jesteśmy właśnie my. Zajmujemy się bowiem świadczeniem usług takich jak gruntowne sprzątanie w hotelu na terenie Nowego Sącza oraz okolic. Bez względu na rozmiar Twojego obiektu czy standardu obsługi, jesteśmy gotowi zadbać o każdy detal. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasze usługi — sprzątanie pokoi w hotelach

Zadbane oraz czyste pokoje to podstawa satysfakcji gości. Nasi doświadczeni pracownicy dokładają więc wszelkich starań, aby każdy z pokoi zachwycał czystością. Możemy Ci zaoferować zarówno codzienne sprzątanie, jak i gruntowne porządki po wymeldowaniu gości.

Utrzymanie w porządku wspólnych przestrzeni

Przestronne lobby, klimatyczna restauracja czy nowoczesne centrum konferencyjne – dbamy, aby każda wspólna przestrzeń w Twoim hoteli była zachęcająco czysta. To, jak wyglądają te obszary, ma bowiem wpływ na pierwsze wrażenia gości. A my dbamy o to, aby były one jak najlepsze – dla Ciebie!

Sprzątanie po remontach i modernizacjach

Nowoczesne hotele muszą spełniać oczekiwania gości, a także nadążać za stale zmieniającymi się w tejże branży standardami. Bardzo często potrzebne są więc drobne modernizacje i nieco większe remonty. Jeśli ty również planujesz tego typu działania, nie musisz obawiać się o bałagan i brud. Nasza firma zajmie się gruntownym sprzątaniem po zakończeniu prac. Jesteśmy gotowi przywrócić blask Twoim odnowionym pomieszczeniom. Sprzątanie gruntowne w hotelu to znakomity sposób na przywrócenie funkcjonowania obiektu w jak najkrótszym czasie.

Pranie i czyszczenie wykładzin

W naszej codziennej pracy bardzo dbamy o higienę oraz estetykę każdego detalu. Oferujemy więc usługi prania oraz czyszczenia dywanów i wykładzin. To niezwykle ważne zarówno dla wyglądu obiektu, jak i zdrowia odwiedzających go gości.

Firma sprzątająca

Purigi Sp. z o.o.

NIP 7343598928, KRS 0000915207
Kapitał zakładowy 1 000 000 zł wpłacony w całości