Sprzątanie przychodni i gabinetów lekarskich

Jeśli jesteś właścicielem instytucji medycznej w Nowym Sączu, doskonale wiesz, jak ważne są czystość i higiena w Twoim miejscu pracy. Pacjenci oczekują bowiem, że będą przyjmowani w estetycznych i schludnych gabinetach lekarskich. Standardy sanitarno-epidemiologiczne nakładają na Ciebie obowiązek dbania o odpowiedni poziom czystości. Dlatego właśnie możemy Ci zaoferować szereg usług takich jak sprzątanie przychodni i gabinetów lekarskich.

Doświadczenie i profesjonalizm to podstawa podczas sprzątania przychodni

My świetnie o tym wiemy. Na szczęście w dziedzinie utrzymania porządku mamy ogrom doświadczenia. Nasza kadra pracownicza jest odpowiednio przeszkolona, a my zdajemy sobie sprawę z unikalnych potrzeb placówek medycznych. Oferujemy więc pełen profesjonalizm oraz rzetelność w każdym aspekcie świadczonych przez nas usług.

Każdy gabinet lekarski ma inne potrzeby

Sprzątanie gabinetów lekarskich czy przychodni wymaga od nas indywidualnego podejścia. Rozumiemy to, ponieważ każdy z tego typu obiektów różni się pod względem rozmiaru, specjalizacji oraz potrzeb. Nasze usługi zawsze dostosowujemy bowiem do indywidualnych wymagań Klienta. Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzamy szczegółową konsultację, aby poznać Twoje oczekiwania oraz konkretne potrzeby

Bardzo ważne aspekty sprzątania przychodni — bezpieczeństwo i higiena

W pracy medycznej higiena i bezpieczeństwo to elementy będące priorytetami. Nasza firma w świadczeniu usług związanych ze sprzątaniem przychodni i gabinetów lekarskich stosuje środki czystości, które są bezpieczne zarówno dla personelu, jak i pacjentów. Dbamy także o odpowiednie dezynfekcje.

Jakie czynności w ramach sprzątania wykonujemy w ramach sprzątania obiektów medycznych?

W codziennej pracy naszego przedsiębiorstwa wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz technologie, które pozwalają nam na efektywne i skuteczne sprzątanie nawet najbardziej wymagających powierzchni w gabinetach lekarskich i przychodniach medycznych. Nasze usługi obejmują między innymi mycie i dezynfekcje podłóg, czyszczenie blatów, stołów, sprzętu medycznego i innych elementów. Zajmujemy się również utrzymaniem porządku w poczekalniach. Zajmujemy się również utrzymaniem terenu wokół obiektu — na przykład myjemy kostki, podjazdy.
Firma sprzątająca

Purigi Sp. z o.o.

NIP 7343598928, KRS 0000915207
Kapitał zakładowy 1 000 000 zł wpłacony w całości