Sprzątanie domów i mieszkań

Samodzielne porządki bywają wymagającym zadaniem, ale wpływają na poprawę jakości codziennego życia i samopoczucia. Nawet we własnych czterech kątach często potrzebna jest pomoc specjalistów, którzy wiedzą jak najlepiej doczyścić dane powierzchnie. Właśnie tym zajmuje się nasza firma! Wykonujemy kompleksowe sprzątanie mieszkania na terenie Nowego Sącza i miast w promieniu 50 kilometrów w atrakcyjnej cenie. Wykorzystujemy innowacyjny sprzęt, dzięki któremu skutecznie pozbywamy się różnego rodzaju zabrudzeń.

Jako firma sprzątająca dom oferujemy abonamentową lub cykliczną usługę oczyszczania mieszkania – również po remoncie. Cena zlecenia ustalana jest w zależności od wybranego pakietu, wielkości powierzchni oraz rodzaju wykonanej pracy.

Obecnie każdy z nas żyje w tak dużym pędzie, że często brakuje nam wolnego czasu na różne czynności. Jedną z nich jest oczywiście sprzątanie domów i mieszkań. Systematyczne dbanie o naszą przestrzeń jest jednak niezwykle ważne. Nie tylko jeśli chodzi o względy estetyczne, ale i te związane z naszym zdrowiem. Kurz i drobnoustroje to zagrożenia zwłaszcza dla alergików, dlatego warto regularnie je usuwać. Nie mając czasu na gruntowne porządki, nie musimy jednak wykonywać ich jedynie pobieżnie. W takich sytuacjach warto to trudne zadanie powierzyć specjalistom. Kimś taki jesteśmy właśnie my!

Pozwól nam zadbać o Twoją przestrzeń

Jesteśmy spółką, której głównym obszarem działalności są usługi związane z utrzymaniem czystości w różnego typu obiektach. Jedną z popularniejszych usług w naszym asortymencie jest sprzątanie domów i mieszkań u naszych Klientów prywatnych. Ci chwalą nasz profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych przez nas czynności. Nic w tym dziwnego – tego typu usługi realizujemy przy użyciu skutecznych technik oraz metod porządkowania. Nie sposób nie wspomnieć także o wykwalifikowanej ekipie, która wspierana jest nowoczesnym sprzętem do usuwania brudu, kurzu i innych zanieczyszczeń.

Jakie czynności porządkowe możemy Ci zaoferować?

Do każdego zlecenia związanego ze sprzątaniem domów i mieszkań podchodzimy w sposób indywidualny. Każdy przypadek jest bowiem zupełnie inny, a każdy Klient potrzebuje naszego wsparcia w innym wymiarze. Do zaoferowania mamy jednak na przykład gruntowne sprzątanie – wtedy zajmujemy się rzetelnym doczyszczaniem ościeżnic, lamp, łączników czy innych trudno dostępnych miejsc, które wymagają odpowiedniego zadbania. Możemy Ci zaproponować również szczegółowe porządkowanie przestrzeni po remoncie. Klienci potrzebujący z kolei regularnego utrzymania mieszkania czy domu w czystości także mogą skorzystać z naszych usług. Jesteśmy elastyczni w naszym działaniu, dlatego z łatwością możesz dostosować wymiar naszych usług do swoich indywidualnych potrzeb.

Firma sprzątająca

Purigi Sp. z o.o.

NIP 7343598928, KRS 0000915207
Kapitał zakładowy 1 000 000 zł wpłacony w całości