Pranie Tapicerki i Dywanów

Piękne wnętrze charakteryzuje się nie tylko nienagannym wystrojem czy gustownymi meblami. Estetyczne pomieszczenia cechują się przede wszystkim nienagannym porządkiem. Pranie tapicerki oraz czyszczenie dywanów to czynności, które należy więc przeprowadzać cyklicznie. Samodzielne utrzymanie porządku nie jest jednak takie łatwe – ogólnodostępne detergenty nie są bowiem na tyle skuteczne, by radzić sobie z większymi zabrudzeniami. Na szczęście z pomocą przychodzimy my! Oferujemy bowiem profesjonalne pranie i czyszczenie tapicerki, na przykład na kanapie czy fotelu. To nie jedyna usługa, z której możesz u nas skorzystać – wykonujemy także pranie dywanów różnego typu.
Pranie tapicerki i dywanów

Czyszczenie tapicerki

Co to oznacza? Przede wszystkim skuteczność! W naszej codziennej pracy do czyszczenia tapicerek oraz prania dywanów używamy bowiem doskonałej jakości detergentów i innych środków chemicznych. Takie produkty pozwalają nam uporać się nawet z uciążliwymi plamami oraz zabrudzeniami. Dla nas czyszczenie tapicerek oraz dywanów oznacza także używanie w codziennej pracy środków i urządzeń, które są w pełni bezpieczne dla czyszczonej powierzchni. Korzystając więc z naszych usług masz pewność, że Twoje meble będą sterylnie czyste, z naszej strony nie grożą im także żadne defekty i usterki będące wynikiem naszych działań czyszczących.

Kompleksowe i rzetelne pranie i czyszczenie

Właśnie tak wykonujemy wszystkie powierzone nam zadania. Przeprowadzane przez nas czynności w prywatnych domach oraz innych obiektach mają na celu nie tylko względy estetyczne. Czyste fotele, kanapy oraz dywany, oraz inne powierzchnie są także wolne od zarazków, bakterii i drobnoustrojów. Tak sterylna przestrzeń wpływa na mniejsze ryzyko rozprzestrzeniania się chorób, dlatego warto zdecydować się na nasze usługi, chociażby przez to. W czystej i pachnącej przestrzeni aż chce się przebywać – niezależnie od tego, czy jest to zacisze domowe, czy miejsce pracy.
Firma sprzątająca

Purigi Sp. z o.o.

NIP 7343598928, KRS 0000915207
Kapitał zakładowy 1 000 000 zł wpłacony w całości